Zapraszamy do restauracja na sushi Sushi bar w Zielonej Górze

Restauracja japońska - Zielona Góra Sushi World - zamów sushi z dowozem

W Sushi World w Zielonej Górze stawiamy na jakość. Nie chcemy oferować Ci czegoś, co nie spełnia naszych wyśrubowanych kryteriów - nie tylko wtedy, gdy chodzi o sushi, ale również dostawę.

Pyszne sushi i nie tylko

Nasza restauracja japońska oferuje najwyższą jakość jeśli chodzi o przygotowywanie dań. Nasi sushimasterzy tworzą prawdziwe arcydzieła w wielu wydaniach. Dzięki temu w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno wielbiciele rolek, jak i innego rodzaju dań rodem z kuchni japońskiej.

Sushi Go Zielona Góra menu

Aromatyczne poke bowle i wiele ciekawych rodzajów sushi z pewnością zachwyci Cię pysznym smakiem! Wśród dostępnych opcji znajdziesz u nas m.in. takie klasyki uramaki z krewetką czy surimi lub łososiem, ale również nieco bardziej nietypowe opcje - np. rolki w arkuszu sojowym z marynowanym kurczakiem. To sprawia, że znajdziesz tu coś, co przypadnie Ci do gustu, bez względu na to, czy wolisz klasyki, czy szalone rolki z ciekawymi dodatkami.

Jedzenie na miejscu w sushi bar i z dowozem

Sushi bar oferuje pyszne dania zarówno na miejscu, jak i z wygodnym dowozem. To pierwsze rozwiązanie jest idealnym wyborem dla osób, które chcą wyjść z domu, np. w piątkowy wieczór i spędzić przyjemnie czas w gronie przyjaciół czy rodziny. Druga opcja sprawdzi się idealnie, gdy marzysz jedynie o spędzeniu spokojnego wieczoru w domowym zaciszu.

Oferujemy wygodne możliwości zamawiania za pośrednictwem telefonu, ale również poprzez intuicyjny formularz na naszej stronie. To rozwiązanie, dzięki któremu pyszne rolki dojadą do Ciebie w krótkim czasie, a Ty możesz złożyć zamówienie, również jadąc komunikacją miejską czy wychodząc z pracy.

Ciekawe promocje na sushi w Zielonej Górze

Sushi Zielona Góra oferuje wiele ciekawych promocji, które z pewnością znajdą swoich amatorów. W zakładce "promocje" znajdziesz obecnie obowiązujące obniżki wraz z dokładną informacją na jej temat. Zwróć baczną uwagę m.in. na dni, kiedy działa promocja lub na formy dostawy, w których możesz liczyć na gratis czy obniżkę ceny. Niektóre z naszych promocji obowiązują bowiem jedynie w określone dni (jak np. czwartkowe solo day) czy przy określonej formie odbioru zamówienia (np. przy odbiorze osobistym).

Sushi Zacisze Zielona Góra

Wśród dostępnych obecnie obniżek każdy znajdzie coś, co go zainteresuje. Oferujemy atrakcyjne ceny na mniejsze i większe zestawy, a także ciekawe gratisy dla wielbicieli naszych rolek.

Dlaczego warto zamawiać jedzenie bezpośrednio ze strony?

Zachęcamy do składania zamówień bezpośrednio na naszej stronie, nie poprzez aplikacje czy witryny pośredników. Dzięki temu możemy zapewnić:

  • najwyższą jakość obsługi - zamówienia składane bezpośrednio u nas oznaczają, że to my zajmujemy się ich obsługą. To sprawia, że w razie jakichkolwiek problemów z zamówieniem - możesz skorzystać z dostępnego na stronie numeru telefonu czy adresu e-mail. Zdarza się, że wiadomości wysyłane poprzez witryny pośredników nie docierają do nas lub otrzymujemy częściową informację. To może prowadzić m.in. do braków w zamówieniach;
  • możliwość łatwego kontaktu z nami - gdy zamówienie jest składane za pośrednictwem aplikacji pośrednika, zdarza się że informacja dociera do nas z opóźnieniem. To oznacza nie tylko późniejszą dostawę, ale również utrudniony kontakt w sprawie danego zamówienia: gdy nie mamy go w swoim systemie, bardzo często nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na telefoniczne zapytania. Efekt jest taki, że Ty nie masz pieniędzy i jedzenia, a my - nie widzimy zamówienia, które moglibyśmy zrealizować;
  • dostęp do ciekawych promocji - udostępnianie naszych atrakcyjnych promocji za pośrednictwem stron pośredników jest niemożliwe - dlatego jeśli wiesz, że Twoje zamówienie zrealizuje warunki i pozwoli Ci uzyskać rabat lub gratis - lepiej zamów za pośrednictwem naszej strony. Tylko tak możesz skorzystać z obniżki!

Prosty formularz do zamawiania sushi na stronie

Zamawiając sushi Zielona Góra, możesz skorzystać z prostego formularza, który znajduje się na naszej stronie. Po umieszczeniu wybranych pozycji z naszego menu - po prostu podajesz dane związane z wybraną formą dostawy i opłacasz zamówienie online - szybko i wygodnie!